Ukłucie igłą po szczurku

Wszystko inne, czego nie można zakwalifikować do żadnego z podanych działów. Na przykład: kilka objawów, dotyczących ogółu zachowań chorobowych, czy niewydolność kilku organów, obejmujących zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne.
To jest dobry dział, jeśli nie wiesz gdzie możesz umieścić swój post - by najlepiej pasował.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin działu
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)

Re: Ukłucie igłą po szczurku

Postprzez Paul_Julian » Śr cze 14, 2017 8:54 pm

Uff, bardzo sie cieszę, że wszystko ok, bo trochę sie martwiłem. Nie mój szczurek, ale jednak wszystkie forumowe takie trochę wspólne są.
Octenisept możesz zastąpić Rywanolem albo solą fizjologiczną. Mozna tez przemywac szałwią albo rumiankem - trzeba zaparzyć wg instrukcji i przemywać.

Na pewno jutro będą czynne apteki dyżurujące lub całodobowe - sprawdż w internecie, które bedą czynne jutro w Twoim miescie.

Mam nadzieję, ze żadne guzy już sie nei przyplączą i dobrze, że udalo sie zrobić zabieg zanim sie ten guz rozrósł. Na zdjęciu nie wygladał tak źle, ale dopiero po otwarciu widać co jest w środku.
Szczursieny :
Krzyś Włóczykij,Trzykropka,Sowa,Nezumi,Mink
Maleństwa w szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir,Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin :(
Paul_Julian

Postprzez lukeboss » Cz cze 15, 2017 4:59 pm

Ten antybiotyk co dostaliśmy jest doustnie. Pytałem się czy mogę go zmieszać z jedzeniem to wet powiedział, że tak. Zmieszalem z malinowym gerberem i w sekundę z czerwonego zrobił się biały. Nie wiem czy nie zaszła jakaś reakcja i anty stracił swoje właściwości. Macie jakieś doświadczenia z tym?
lukeboss

Postprzez Paul_Julian » Pt cze 16, 2017 4:12 pm

Szczerze mówiąc nie mam pojęcia. Zawsze mozesz wymieszać np. z pasztetówką albo odrobiną śmietany czy rozciapcianego ziemniaczka.
Szczursieny :
Krzyś Włóczykij,Trzykropka,Sowa,Nezumi,Mink
Maleństwa w szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir,Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin :(
Paul_Julian

Poprzednia strona

Powrót do Inne / ogół objawów