Pawłowe szczursieny

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin działu
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)

Re: Pawłowe szczursieny

Postprzez ol. » Cz sie 31, 2017 5:33 pm

Tak szybko i cicho wymknęła się Trzykropeczka
biedne serduszko

Bardzo mi przykro Paul_Julian;(
ol.

Postprzez Paul_Julian » Śr wrz 06, 2017 5:06 pm

Na sekcji wyszlo, ze miała malutkie serce :( Najpewniej kardiomiopatia, tylko zupełnie bez objawów....

Z ciekawszych rzeczy ostatnio sie obśmiałem, jak Bubus "łapka po łapce" wślizgiwał sie do Minkowego hamaka :D
Zaraz jadę po tymczasowicza - szczurka husky. Ktos go wyrzucił na śmietnik, i jest w lecznicy, a potem u mnie na DT. Na Wystawę go zabiorę i wymienię z Saszenką na kapturkową dziewczynkę malutką ;D
Szczursieny :
Sowa,Nezumi,Mink,Bubuś
Maleństwa w szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir,Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,Trzykropka ;_;
Paul_Julian

Postprzez ol. » Cz wrz 07, 2017 6:53 pm

Paul_Julian napisał(a):Z ciekawszych rzeczy ostatnio sie obśmiałem, jak Bubus "łapka po łapce" wślizgiwał sie do Minkowego hamaka :D

To na pewno było dobre ! i mam nadzieję, że się wślizgnął i nastąpiło jeszcze lepsze :)

Żeby i huskulcowi się tak poszczęściło, chociaż chyba już to, że ktoś go znalazł i zabrał jest już szczęściem;(...
ol.

Postprzez Tofcia » Pn wrz 11, 2017 7:48 pm

Współczuje utraty Krzysia i 3kropki :'(
ze mną Gizmo ,Tofik
Za TM:Albin[*]20.08.2015, Belzebub [*]30.04.2016 Sid[*]28/29.06.2017,[i]Azazel[*]5.07.2017
Dla świata jesteś tylko człowiekiem,
dla swojego szczura jesteś całym światem.
Tofcia

Postprzez unipaks » Wt wrz 19, 2017 11:56 am

Paul_Julian, jak tam wrażenia z wystawy? I jakie wieści?

Uśmiałam się z Bubusia i jego metody "małych kroczków" :D Głaski dla zwierzaków!
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak{*}s283 viewtopic.php?f=37&t=21638&hilit=hubert+w%C4%99glarz&start=4230#p1003232
unipaks

Postprzez Paul_Julian » Wt wrz 19, 2017 9:31 pm

Przede wszystkim chciałbym sie pochwalić....

Obrazek

Sędziowie byli przyzwyczajeni do ocen opisowych, a tu były numeryczne, i był ponad godzinny poslizg. Niemal 18sta, a tu jeszcze na stole u sędziów sa boxy i wybieranie Best in Show.
Podchodzę z asysta Kareny i mówię, ze musze zabrać szczury. I zagraniczna pani sędzia mówi, ze szczury mozna brac oprócz tego rózowego boxa, i czarnego boxa. A w czarnym boxie - moje ! No to mówię do pani sędzi " Ale ja juz musze jechac, bo pociag, blablabla" " Aha , oki..." " A czy wygrał cos ? " " Wyślemy nagrodę..."
Powiem szczerze, że myslałem, ze wygrał cos w rodzaju nagrody pocieszenia, a tu taki numer ! :o

Best in Show - to wybór szczura faworyta sędziów w danej kategorii ( tu akurat nierodowodowe samce)

Sowę dałem do kategorii "Najbardziej nieśmiały szczur" i dostałem potem rozpiskę punktacji z komentarzem od sędziów : " Nie jest wstydliwa :) "

Nagrody i dyplomy odebrała znajoma, zdjecie rozetek mam od Kareny :)

Przyjechała ze mną jeszcze malutka kapturka od Saszenki. Najpierw trudno ją bylo wyrwac z DT , bo taka fajna :D A potem na wystawie, jak tylko ktoś zobaczył, to zaraz pytali czy do adopcji :)
Szczursieny :
Sowa,Nezumi,Mink,Bubuś
Maleństwa w szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir,Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,Trzykropka ;_;
Paul_Julian

Postprzez unipaks » Śr wrz 20, 2017 9:00 am

Na takie właśnie wieści czekałam. :D
Gratulacje dla Ciebie i słodziaka Bubusia, który urzekł komisję. :-* Wszystkie ogony razem z nową lokatorką wygłaszcz i wyczochraj!
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak{*}s283 viewtopic.php?f=37&t=21638&hilit=hubert+w%C4%99glarz&start=4230#p1003232
unipaks

Poprzednia strona

Powrót do Nasi pupile