Głogów - sklep z produktami Herbal Pets

Forum poświęcone rozmowom na temat Herbal Pets - zdrowej karmy ziołowej dla gryzoni.

Moderator: Junior Moderator

Głogów - sklep z produktami Herbal Pets

Postprzez Śliwa » Pn wrz 14, 2009 9:07 pm

Sklep zoologiczny ZIELONE ZOO przy ul. Słodowej 9
Bardzo duży wybór produktów Herbal Pets dla szczurkow - najlepiej zaopatrzony w ziółka sklep w Głogowie.
Śliwa

Re: Głogów - sklep z produktami Herbal Pets

Postprzez sr-ola » Wt lis 03, 2009 2:36 pm

Byłam dziś.No może wybór HP nie aż TAK duży- ale jest,a bardzo miła pani sprzedająca była gotowa dowieźć co trzeba już na czwartek.Super bo dopytywała o jedzonko,tylko ja nie bardzo genialna w temacie jestem,raczej początkująca,więc niewiele pomogłam.Ogólnie większy nacisk zauważyłam nie na te popularne i niepolecane pokarmy(wszyscy tu raczej wiedzą jakie więc już nie robie antyreklamy) a właśnie te,które tak bardzo sobie wszyscy na tym i podobnych forach chwalą.

W tym zoologiczo-wędkarskim zaraz niedaleko PKS (ul.Nadbrzeżna?)pani nawet nie wiedziała o co pytam.. (gwoli ścisłości:pytałam o HP)
Ze mną: Reksia i Kicia. W sercu: Kicek; Biba, Gryzek,Agrafka,Siwa, Łysa, Kwik, Lusia, Rabarbar, Soomi i Serenada.. Moi wyjątkowi..[*]
sr-ola

Re: Głogów - sklep z produktami Herbal Pets

Postprzez Śliwa » Śr lis 04, 2009 9:06 pm

Dużo zależy od Klientów, jeżeli będą chcieli kupować produkty HP to z pewnością ZIELONE ZOO rozszerzy asortyment.
Poza tym jest to nowy sklep i trochę czasu upłynie zanim głogowianie się o nim dowiedzą.
Śliwa

Powrót do Herbal Pets